“Humbja ma e madhe e jetës”, Adi Krasta perlot shqiptaret me humbjen e tij

Views: 1,647

Ky lajm eshte para disa muajve. Si rrallëherë gazetari dhe moderatori i njohur Adi Krasta ka bërë një mesazh emocionues në rrjetet sociale.

Krasta ka publikuar foton e mësueses së ndjerë të klasës së parë. “. Vdiq e re kur isha 14 vjecar. E konsideroj humbjen e pare te madhe te jetës”, shkruan Krasta. Mesuesja ime e klases se pare quhej Nedret Cene. Gjirokastrite, trupvogel, tejet inteligjente.

Me bente gjithnje pershtypje nje dhemb i arte ne ate buzeqeshje. Kishte dicka Elizabetiane tek ajo zonje e rendesishme. Vd iq e re kur isha 14 vjecar. E konsideroj humbjen e pare te madhe te jetes.SHTYPE REK.LAMEN DHES HIKO VI.DEON

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *