Ju kujtohet ‘Taramelja’, Ja cfare ka ndodhur se fundmi ne jeten e tij: Alketen e uroj per cdo feste, ndonjehere me pergjigjet.. (Video)

Views: 289

Xhejson Bafti i njohur ndryshe si Taramelja ishte i ftuar ne emisionin Zgjohu me Mcn ku tregoi per jeten e tij dhe endrrat per te ardhmen. Tashme nje djale i rritur dhe i artikuluar, ai u shpreh se i pelqen gazetaria por se ka prirje dhe ne psikologji.

Ai tregoi se Alketen e uron per cdo feste dhe se edhe ajo ndonjehere i pergjigjet..

Ai u shpreh se eshte i hapur per bashkepunime ne televizion duke thene se po e ftuan eshte gati..

Me poshte video:

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *