“Asnjëra nuk e bën siç e bëj unë”, pas ndarjes nga Besi, Xhensila shfaqet në superformë dhe i mahnit të gjithë me lëvizjet sensuale (Video)

Views: 57

Xhensila Myrtezaj është një nga personazhet më të përfolur në mediat rozë kohët e fundit.

Pak kohë më parë, u konfirmua se këngëtarja i ka dhënë fund martesës disa vjeçare me aktorin Bes Kallaku, teksa çifti janë prindër të një vajze dhe një djali.Hap Pamjet Me Poshte!

Por duket se problemet në jetën personale, nuk e ndalin Xhensilën të shkëlqejë në karrierë.

Këngëtarja është shfaqur në super formë në daljet e fundit në skenë, ku nuk kanë munguar as lëvizjet provokuese nga ana e saj.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *