PAMJE TË TURPSHME/ Burri dhe gruaja rrihen me grushta në mes të qytetit

Views: 699

Një ngjarje aspak e zakontë dhe e trishtë njëkohësisht, ka ndodhur në Këlcyrë. Në videon e publikuar nga JOQ në mes të këtij qyteti shihen një çift teksa dhunojnë njëri-tjetrin.

Nga pamjet e filmuara nga qytetarët e rastit, burri shihet teksa qëllon me grushta gruan, ndërkohë askush nuk shkon që t’i ndalojë.

Theksojmë se kjo ngjarje ka ndodhur tre ditë më parë, teksa vetëm ditën e sotme është publikuar në rrjet.
KLIKO KETU PER VIDEO

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *