“Nuk kam dashur kurrë fëmijë”/ Deklarata shokuese e prezantueses së njohur: Dua t’i përkushtohem qenit tim…

Views: 13

Helene Gateau është një emër jo i panjohur për publikun francez. 42-vjeçarja është veterinere dhe prezantuese e njohur e programit “Hélène et les animaux” në kanalin France 5, por së fundmi ka bërë buje me një deklaratë ku ka treguar përse zgjodhi të ketë një qen dhe jo një fëmijë.

Gjithçka nisi katër vite më parë, kur pas ndarjes, ajo vendosi të adoptojë një qen Border Terrier, i cili ndryshoi jetën thellësisht.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *