E rëndë, një person i armatosur vret dy persona në një zyrë avokatie

Views: 119

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në në një zyrë avokatie në Summerlin, Nevada të SHBA-së, ku ku një person ka vrarë dy persona dhe ka plagosur të tjerë.

Autori gjatë të shtënave vrau dy të tjerë përpara se të kthente armën kundër vetes.

Gjithashtu, policët nxituan në vendgjarje pas raportimeve për të shtëna me armë zjarri.

“Ne po hetojmë të shtënat brenda një biznesi pranë Pavilion Center Drive dhe Charleston,” tha Policia Metropolitane e Las Vegas në një postim dhe u bëri thirrje banorëve që të shmangin zonën.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *