Dhunë fizike në BBVA 3 / Pritet zarfi i zi per perjashtimin e zon…

Views: 1,988

Një diskutim për dashurinë mes Meri Shehut dhe Roza Latit sot në Big Brother degradoi

në prekje fizike, ofendime të rënda dhe kërcënime.

Roza Lati pretendon se Meri iu afrua gjatë një diskutimi dhe e goditi me shuplakë në fytyrë, ndërsa Meri thotë se nuk ishte shuplakë dhe se Roza e zmadhoi situatën.

Debati mes banoreve degradoi në ofendime, madje në një moment Meri i thotë: për 24 orë s’je as në Shqipëri.

Kujtojme se ishte Kejvina ajo e cila qëlloj me shuplak Luizin gjate Big Brother Vip 2, derisa produksioni u detyrua ta largoj nga loja duke e eliminuar.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *