Alby publikon foto me ‘pullë të kuqe’

Views: 303

Alby The Goat ka qenë njëra nga personazhet më interesante të këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova.

Ajo gjatë qëndrimit në shtëpinë me të famshme në Kosovë, kishte deklaruar se kishte vite qe kishte hequr dorë nga filmat për të rritur, përcjell ORAinfo.

Madje shpeshherë kishte deklaruar se pas lindjes së vajzës, ajo është bërë një nënë e mirë dhe dëshiron të jetë model për vajzën e saj.

Ish-banorja e Big Brother, Alby ka zgjedhur mesin e prillit për të kaluar disa ditë pushimi.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *