Ngeli shtatzënë brenda BBVip apo jashtë? Sara Gjordeni flet për fëmijën që pret:Tregon sa muajshe eshte…

Views: 278

E së fundmi Sara i është përgjigjur disa pyetjeve,

ku dhe ka treguar se ështësa muajshe është shtatzanë

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik.

Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Dy nga ish banorët e këtij edicioni Sara Gjordeni dhe Bardhi janë një nga çiftet që jo vetëm e vazhduan lidhjen e tyre jashtë shtëpisë,

por edhe tashmë janë në pritje të një fëmije. Lajm të cilin e kanë treguar të ftuar në emisionin

“Cherry on Top” me Bora Zemanin, ku gjithashtu Bardhi i propozoi Sarës për martesë. E së fundmi Sara i është përgjigjur disa pyetjeve, ku dhe ka treguar se është 7 javëshe shtatzanë.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *