Plagosja mes dy grupeve në Prishtinë, pamje nga vendi i ngjarjes

Views: 424

Një sherr mes dy grupeve ka ndodhur në orët e para të së enjtes në Prishtinë.
Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Shaqir Igrishta” në Matin 1 në Prishtinë.

Siç merr vesh Insajderi, tre persona janë lënduar dhe tre të tjerë janë arrestuar.
Në sulm janë përdorur armë të mprehta, si dhe armë zjarri.

Insajderi ka kontaktuar Policinë e Kosovës, mirëpo deri në momentin e publikimit të artikullit s’ka marrë ndonjë përgjigje. /Insajderi.org/
PER VIDEO KLIKO KETU

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *