VIDEO/Makina përfshihet nga flakët, momentet dramatike kur shoferi shpëtohet nga kalimtarët!

Views: 229

Ky është momenti i cili tregon se si drejtuesi i një mjeti u shpëtua nga kalimtarët, pasi makina e tij mori flakë.

Ky është momenti i cili tregon se si drejtuesi i një mjeti u shpëtua nga kalimtarët, pasi makina e tij mori flakë.

Ngjarja ndodhi të enjten (18 prill) në një autostradë në Minesota, SHBA, shkruajnë mediat e huaja.

Pas devijimit nga rruga, makina goditi shtyllën elektrike dhe mori flakë.

Kalimtarët që po kalonin aty ndaluan për ta shpëtuar. Pasi thyen dritaren e krahut të shoferit e nxorën këtë të fundit nga makina. Ata e dërguan në spital dhe fatmirësisht raportohet se shoferi nuk ka marrë lëndime serioze.

https://www.instagram.com/shqiptarjacom/?utm_source=ig_embed&ig_rid=0a256010-843c-4e06-84ad-f02b3623c9fb

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *