Artan Hoxha paralajmëron “tërmet” të dielën nga “Rai 3”: Pjesa e dytë qenka më tmerr se ajo e para…

Views: 1,711

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka paralajmëruar të reja nga Italia këtë të diel.

Sipas Artan Hoxhës, Rama është alarmuar nga ajo që u transmetua te “Rai 3”, por duket se ka trazuar folenë e grerëzave.

“Ore, ky budalla i RAI 3, Xhorxhio Motola, mesa di unë një pjesë kishte në plan për dokumentarin e Shqipërisë, por meqë këta të “RAI UNO” nga Tirana e futen në sedër, paska bërë gati dhe një pjesë të dyte për të dielën në mbrëmje. Dhe kjo e dyta qenka me m*t se ajo e para”, shkruan Artan Hoxha.

Kujtojmë që prej tre ditësh, Edi Rama ka sulmuar me të drejtë televizionin italian “Rai3” për shkak se shpif dhe hedh akuza të paverteta ndaj qeverise shqiptare.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *