DEKLARATA E FORTE! Sara Hoxha: S’kam qenë kurrë bashkëshortja e Ledri Vulës…

Views: 413

Ka deklaruar Sara Hoxha sonte në puntatën e parë të emisionit më të bukur për fëmijë “Në Kurthin e Piter Pan 7” në Tv Klan.

Alketa Vejsiu: Bashkëshortja e Ledri Vulës apo ish-bashkëshortja?

Se e bëra prezantimin dhe nuk e kam të qartë…

Sara Hoxha: S’kam qenë kurrë bashkëshortja e Ledri Vulës!

Alketa Vejsiu: Ke qenë shoqja e tij apo jo, partnerja…

Sara Hoxha: Po, partnerja.

Alketa Vejsiu: Bukur, përgjigjie inteligjente.

Kujtojmë se Sara Hoxha dhe reperi i njohur Ledri Vula janë njohur vite më parë. Pak kohë pasi e konfirmuan romancën e tyre, ata sollën në jetë një vajzë të cilën e quajtën Poem Blu.

Muajt e fundit në rrjetet sociale kanë “vërshuar” lajmet për ndarjen e tyre, nisur nga fakti se ata nuk ndiqen më në Instagram dhe nuk ndajnë foto sëbashku. Megjithatë ende nuk ka një qëndrim publik prej tyre sa i takon “thashethemeve”./tvklan.al

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *