Javë e re, temperatura të reja! Moti për nesër, ja cfarë pritet të ndodh me kushtet atmosferike

Views: 448

Në vendin tonë moti do të jetë me diell dhe mjegull në mëngjes.

Era do të fryjë me drejtim Lindje (E) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,3-0,8 metër në det të hapur.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

– Zonat malore 8/26°C

– Zonat e ulëta 12/29°C

– Zonat bregdetare 14/28°C

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *