Kur të gjithë prisnin lajmin se Kiara ka lindur, Luizi befason me veprimin e fundit

Views: 786

Luizi Ejlli dhe Kiara Tito janë ndër qoftet me të dashura për publikun shqiptar.

Fituesi i BBVA2, Luizi fitoj zemrat e shqiptarëve me lojën e tij spektakulare në shtëpinë me të famshme te vitit të kaluar në Shqipëri.

E lidhja e tij me Kiarën vetëm sa i rrëmbeu edhe me shumë zemrat e fansave te tij, raporton ORAinfo.

E pas daljes nga shtëpia, Luizi dhe Kiara vazhduan të jetojnë se bashku.

Ata tani janë në pritje të një fëmijë e cila do të jetë vajzë.E kur të gjithë prisnin lajmin se Kiara ka lindur, Luizi ka befasuar me veprimin e tij.Ai e ka publikuar një fotografi ku shfaqet në shoqëri të Kiarës.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *