Xhensila Myrtezaj mahnit me dukjen, në fotografitë e fundit në Instagram

Views: 84

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, kohëve të fundit është me aktive se kurrë, si në rrjete sociale ashtu edhe me angazhimet e saj muzikore.

Në këto imazhe të fundit që ka publikuar, ajo është shfaqur në një kostum tejet veror.

Me një fund të shkurtë ngjyrë portokalli dhe një bluzë të tejdukshme brenda së cilës shihen sytjenat po ashtu portokalli, Xhensila duket fantastike.

Këtë dukje mahnitëse e ka përfunduar me një palë taka të gjelbra, duke i shtuar edhe me shumë ngjyra verore ansamblit të saj.

Për më tepër, kohëve te fundit këngëtaren e kemi parë me një ndryshim në flokë, ajo ka ndryshuar ngjyrën duke kaluar në bionde, të cilat i shkojnë shumë. /Telegrafi/

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *