Edi Rama jep lajmin e bukur/ Më 30 qershor inaugurohet autostrada e re…

Views: 616

Segmenti rrugor Thumanë-Kashar sipas kryeministrit Edi Rama do të jetë i kalueshëm në datën 30 qershor të këtij viti.

Kryeministri Rama ka thënë se do të kemi gati një kantier total që do të hapet nga veriu në jug.

“Kantieri i punës Thumanë – Kashar 30 qershori nuk është larg”– shkruan kryeministri Rama sot në facebook dhe publikon punimet në aksin e autostradës Thumanë-Kashar.

Dhe kur thotë 30 qershori nuk është larg, tregon se inagurimi do të bëhet me 4 korrik, Ditën e Pavarësisë dhe datëlindjen e tij të 60-të, pra te Edi Ramës.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *