Çka po paralajmëron Mozzik?- Thotë që kurrë s’ka ndodh as në Shqiptari e as në botë

Views: 220

Rep artisti I njohur Gramoz Aliu, i njohur me emrin artistik Mozzik ka trazuar paksa ujërat më veprimin e tij të fundit.
Mozzik më anë të disa InstaStory’ në Instagram ka lënë në pritje fansat për diçka që nuk ka zbuluar asnjë detajë të vetëm.

“Këto ditë kam më postu diçka në Story që s’keni më pas qare pa e bërë ScreenShot , manum për fjale”, ka shkruar ai në story-in e parë.
Më pas ka vazhduar “Se kurrë s’ka ndodh deri sot as në Shqiptari e as në botë”.

“Ju don mërgimi”, ka shkruar në fund Mozzik.
Së për çfarë bëhet fjalë saktësisht dhe çfarë po paralajmëron këngëtari mbetet për tu parë.

PËR FOTO KLIKO KËTU

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *