Gjendet trupi i Alma Arrazit, u mbyt në lumin Buna bashkë me tre fëmijët e mitur

Views: 321

Pas disa ditë kërkimesh, është gjetur edhe trupi i pajetë i 39-vjeçares Alma Arrazi në ujërat e lumit Buna.

Po këtë të martë, u gjet edhe trupi i djalit të mitur, 3 vjeç.

Tashmë mbyllet edhe kërkimi i trupave të pajetë të familjes Arrazi”.

Ndërkaq Gjykata e Shkodrës caktoi masën e sigurisë arrest me burg pa afat për Ergys Arrazin, bashkëshortin e Alma Arrazit dhe babai të tre fëmijëve.

Dyshohet se 31-vjeçari ka nxitur vetëvrasjen e tyre, duke u hedhur në ujërat e lumit Buna.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *