“E meriton fitoren…”/ Efi zbulon dy banorët e fundit të BBV3 që do përballen “kokë më kokë” për çmimin e madh…

Views: 698

Ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”,

Efi Dhedhes, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram”.

Fansat e saj kanë qenë shumë kuriozë dhe e kanë pyetur atë në lidhje me banorët e BBV3.

“Kush do të doje të ishte në dyshen e fundit?”, ishte një ndër pyetjet që iu drejtua ish-banores, e cila tha se do kishte dëshirë që çifti Heidi Baci dhe Romeo Veshaj të ishin “kokë më kokë” në televotim me njëri-tjetrin për çmimin e madh.

“Heidi dhe Romeo”, i është përgjigjur Efi.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *