“Jam shumë e zhgënjyer nga…”, U QYQAA Roza dhe Rita Lati në një intervistë gallate si nënë e bijë me BORA ZEMANIN…

Views: 199

“Cherry on Top” nga Bora Zemani ka nisur sonte rrugëtimin në ekranin e Top Channel.

“Cherry on Top” është një program Prime Time, prej 90 minutash

, i cili synon të bëjë bashkë në studio njerëz me profile të larta në profesionet e tyre, duke shkëmbyer përvojat dhe historitë e tyre të suksesit personal, pa patur egon apo dëshirën e protagonizmit.

Ashtu si në çdo puntatë edhe mbrëmjen e sotme do të ketë të ftuar disa nga personazhet e showbizit shqiptar. Ndër të ftuarit mbërmjen e sotme janë edhe Rita dhe Roza Lati, ku kjo e fundit ka folur rreth eksperiencës së saj në “BBV3” dhe çfarë ka ndodhur pas eleminimit të saj nga shtëpia, ku dhe përjetimet e Ritës për vajzën e saj ,e cila qëndroi më shumë se 100 ditë brend ashtëpisë.

Jam shumë e zhgënjyer nga disa shokë mesa duket shoqëria e Roza Latit e kanë dashur vetëm se jam Roza Lati

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *