PAK DITE PARA FINALES Françeska ‘heq dorë’ nga Big Brother Vip në gjysmëfinale? Banorja e thotë hapur: “E meriton finalen…”

Views: 556

Modelja Françeska Murati ka treguar se mendon që Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi

janë dy konkurrentët që meritojnë të shkojnë në finalen e “Big Brother VIP”.

Banorja tha se nëse do jetë vetëm një vend i fundit për finalist, mes saj dhe Heidi Baçit do ta fitonte kjo e fundit sepse konkurrentja ka një publik të gjerë nga “Grande Fratello” në Itali, dhe romancën me Romancën me Romeo Veshajn.

“Pse je e sigurtë që do të dal unë me Meritoni?” e pyeti Egla, ndërsa Françeska tha që aktorja dhe moderatori e meritojnë finalen, për shkak të gjithë rrugëtimit të tyre në shtëpi.

“E vlerësoj shumë që e thua o Françi”- e falenderoi aktorja modelen. Duket se Françeska tashmë është ‘dorëzuar’ dhe ka krijuar bindjen që do të lërë shtëpinë të shtunën, ndërsa mendon se nëse finalja do të jetë me 4 banorë, asaj do t’i bashkohet edhe Heidi duke mbyllur kështu të dyja rrugëtimin për t’i lënë vendin Eglës dhe Meritonit për finalen, bashkë me Romeon dhe Julin.

Biseda:

Françeska: Unë nuk e diskutoj që ti do të jesh në finale dhe as nuk e dikutoj që do të jetë edhe Meritoni, sepse te dy e meritoni jashtëzakonisht shumë, as nuk e vë në dyshim këtë. Nëse është një vend i fundit dhe ngel mes meje dhe Heidit, unë e di që ajo ka një publik të madh nga “Grande Fratello”, e di që dashuria i ka dhënë një vëmendje shumë më të madhe sesa kam unë. Unë jam në paqe me këtë fakt

Egla: Pse je e sigurtë që do të dal unë me Meritoni? Vetëm nga gjithë aktivitetin në shtëpi? Aktiviteti tregoi që Meritoni nuk u shpërblye

Françeska: Ti dhe Meritoni e meritoni. E kam për të gjithë rrugëtimin tuaj në këtë shtëpi

Egla: E vlerësoj shumë që e thua o Françi

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *