VIDEO/ Xhensila pëson incident në koncert, veshja i zbulon më shumë se ç’duhet…

Views: 902

Këngëtarja Xhensila Myrtezaji ka pësuar një tjetër incident në një nga koncertaet e saj të fundit.

Teksa performonte para publikut, bluza e shkurtër i ka zbuluar të brendshmet. Pavarësisht se Xhensila është munduar të mbulojë me shpejtësi, kjo nuk i ka shpëtuar aspak syrit të fansave të saj. Xhensila se fundmi shihet me nje fizik shume sensual dhe joshës teksa ne cdo performace nuk mungon ekstravaganca.

Kujtojmë se Xhensila ështe në kulmin e koncerteve gjatë karrierës së saj. Ndërkohë që është tashmë edhe një nënë e divorcuar, me dy fëmijë. KETU SHIKO VIDEO-n:

VIDEO

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *