Moti merr “kthesën”, kryeqyteti përfshihet nga reshje të dendura shiu dhe breshëri

Views: 413

Tirana është përfshirë nga reshje të dendura shiu dhe breshëri pasditen e sotme.

Si pasojë e reshjeve të shiut në disa rruga është vështirësuar qarkullimi i mjeteve.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *