Ditë zie për këngëtaren e njohur shqiptare, humb njeriun e shtrenjtë të familjes

Views: 773

Këngëtarja e njohur, Teuta Selimi sot është në zi. Ajo ka njoftuar përmes një postimi në rrjetet sociale se babai i saj është ndarë nga jeta.

Artistja e njohur shqiptare ka publikuar një fotografi të babait të saj, ku gjithashtu ka njoftuar se ceremonia e varrimit zhvillohet sot nga ora 13:30 në Prishtinë, Kosovë.

“Me dhimbje dhe pikëllim të thellë njoftojmë familjarët, miqtë se sot ndërroj jetë babai ynë Hamit Selimi. Varrimi bëhet sot në ora 13:30 në varrezat e Prishtinës (Dragodan) U prehsh në paqe babai im”, shkruan Teuta Selimi.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *