Parashikimi i motit për fundjavën, ja kur ulen temperaturat dhe rikthehen shirat

Views: 135

Nje freskim gradual te kushteve te motit dhe nje prezence te reshjeve por ne zona te izoluara per ditën e shtune..

Per me shume ndiqni videon me poshte..

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *