“Nga vjeshta sërish në verë”, ja çfarë pritet tre ditët në vijim: Te shtunën..

Views: 174

Sipas sinoptikanes se MeteoAlb, Tanja Porja, duke nisur nga dita e neserme, e enjte, priten reshje dhe freskim ne te gjithe vendin. Nderkohe te premten ristartojme kalimin ne stinen e veres ku e shtuna me pas vjen me temperatura te larta mi 34 grade celcius..

Ja cfare parashikon sinoptikania me detaje per tre ditet ne vijim ne vendin tone.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *