Arta Elezaj shfaqet ”bombastike” nga pushimet në Itali

Views: 119

Modelja, Arta Elezaj pak më parë ‘’trazoj’’ rrjetet sociale me postimin e fundit.

Ajo njihet për stilin e veçantë dhe merr vëmendje sa herë që poston.

Së fundmi ajo ka postuar në Instagram disa fotografi nga pushimet.

E veshur në bikini, ngjyrë portokalli, Arta ka ekspozuar format trupore ku duket për mrekulli.

Shiko fotot:

 

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *