Pamje të rënda nga Ulqini – Moti i ligë përmbys gjithçka

Views: 918

Moti i ligë ka kapluar qytetin bregdetar të Ulqinit.

Era e madhe që ka filluar të fryjë ka dëmtuar pemët.

Në media tashmë kanë publikuar video që tregojnë se janë duke rënë reshje të shiut me intensitet të lartë si dhe duke fryrë erëra të forta.

PER VIDEO KLIKO KETU

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *