E trishtë, aktori i njohur ndahet nga jeta në moshën 30 vjeçare

Views: 647

Vdiq Mike Heslin: Aktori i filmave “Luanes” dhe “Plani i propozimit për pushime” ishte 30 vjeç
Aktori Mike Heslin, roli më i spikatur i të cilit erdhi në Luanën e Taylor Sheridan, ka vdekur pas një ngjarjeje të papritur kardiake dhe një shtrimi në spital njëjavor. Ai ishte 30. Lajmi u bë i ditur nga familjarët e tij.

Heslin u shfaq si Polo në dy episode të Lioness, Sezoni 1. Ai gjithashtu pati një pjesë në Lifetime’s The Holiday Proposal Proposal Plan vitin e kaluar si dhe në Younger në 2016.
“Michael ishte i ri, me shëndet të përsosur dhe mjekët nuk kanë asnjë shpjegim për atë që ndodhi,” shkroi Wilson. Më pas ai zbuloi se dyshja, e martuar pak më pak se një vit, kishin planifikuar një familje.

“Ti më ke thënë gjithmonë se ndiheshe sikur duhej të bëheshe baba dhe unë nuk mund të pajtohesha më shumë. Ti do të ishe ai babai më i përsosur në botë.”

Ai përfundoi me fjalët e Shania Twain: Do të të dua ‘përgjithmonë dhe përgjithmonë’.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *