Gjendet i plagosur në rrugë një person, zbardhen detajet e para, ja çfarë dyshohet

Views: 76

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prizren, ku një person është gjetur anës rrugës i plagosur.

Policia bën me dije se ky person është dërguar në spitalin e Prizrenit në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ai është gjetur i shtrirë në rrugë, me plagë thikash në trup.

Dyshohet se autorët e kanë plagosur dhe më pas e kanë kanë hedhur nga vetura në rrugë dhe më pas janë larguar.

Njoftimi i policisë:

LËNDIM I RËNDË TRUPOR-

Lagja Bazhderhane, Prizren / Viktima mashkull kosovar, është dërguar në spitalin e Prizrenit në gjendje të rëndë shëndetësore, pasi që i njëjti është gjetur i shtrirë në rrugë i sulmuar me thikë (mjetë të mprehtë) nga persona ende të pa identifikuar të cilët pasi e kanë sulmuar, nga vetura e tyre e kanë hedhur në rrugë dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Rasti vazhdon t hetohet.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *