Po bën namin me FOTO “të zjarrta”, Luana Vjollca tregon linjat seksi! Shikoni si i del…

Views: 133

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Luana po i shpërqendron ndjekësit e saj në rrjetet sociale hera-herës me ndonjë imazh provokues. Së fundmi, ajo publikoi për fansat e saj në Instagram disa fotogradi të realizuar në plazh gjatë pushimeve të saj të fundit.

Siç mund ta shihni në fotogalerinë më poshtë, Luana vë në dukje linjat seksi të trupit në këtë paraqitje provokuese me bikini të zeza.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *