Vajza e një milioneri la burrin e saj të varfër. Por kur u pendua, ajo nuk e priste që …

Read more

Nëna po vizitonte varrin e vajzës së saj, kur dëgjoi diçka që do t`i trondiste të gjithë!

Read more

Një grua e varfër iu afrua një milioneri për t`i kërkuarr para, por kur ai e njohu se kush ishte..

Read more

Djali kupton pas 20 vitesh që motra e tij është në fakt nëna e tij, por pse familja mbajti sekretin?

Read more

Djali shkoi në shtëpinë e të pasurit për të vjedhur,por pa plakun e lidhur me zinxhirë në shtrat dhe

Read more

Burri e mbaroi telefonatën. Por ai nuk e kishte idenë se gruaja e tij kishte dëgjuar tashmë gjithçka

Read more

Ditë afrikane/ Temperaturat shkojnë deri në 43 gradë në hije, sinoptikja: Ajo që na ka bërë çudi është…

Vendi ynë prej ditësh tashmë prej më shumë se 8 ditësh është nën pushtetin e temperaturave të larta falë masave ajrore të nxehta me origjinë Afrikane. Këto masa do të na shoqërojnë deri në fundjavë duke sjellë temperatura të cilat... Read more

Gjendet trupi i pajetë i një 50-vjeçari, zbardhen dyshimet e para

Një 50-vjeçar i ka dhënë fund jetën duke u mbytur në liqenin e fshatit Grevë të Dibrës. “Në liqenin e fshatit Grevë, dyshohet se është vetëmbytur shtetasi E.F., 50 vjeç, banues në fshatin Grevë”, sqaron policia. Nga këqyrja paraprake e... Read more

Horoskopi, E MARTË 16 Korrik 2024

DASHI Jupiteri dhe Merkuri do ju bëjnë disi më të logjikshëm gjatë kësaj dite dhe do dini të komunikoni e të gjeni gjuhën e përbashkët me të gjithë. Nëse keni një lidhje, gjithçka do të varet nga sjellja juaj. Nëse... Read more

Mjekët bejn apel ne keto dite te nxehta. Ja pse ndodhin infarktet ne det

Temperaturat e larta kanë shtuar fluksin e pacientëve në shërbimin e kardiologjisë në Elbasan. Deri në 30 persona në 24 orë paraqëiten në spital për të kërkuar ndihmë mjekësore për shkak të problemeve me zemrën. Sipas mjekut kardiolog grupmoshat mbi... Read more